Zavřít reklamu

Pokud otevřete krabičku na vašich AirPods, tak se vám v mobilním operačním systému iOS zobrazí pěkná animace, která vás informuje o stavu baterií sluchátek a samotné krabičky. Bohužel, v operačním systému macOS se tato animace klasicky neobjeví. Existuje však parádní program, pomocí kterého můžete animaci známou z iOS integrovat i do macOS. To znamená, že po otevření krabičky se zobrazí stejná animace i na vašem Macu či MacBooku. A aby toho nebylo málo, tak jako bonus získáte perfektní widget do bočního oznamovacího panelu, který vás informuje o stavu baterie na všech vašich zařízeních. Kde se takový program získat?

Integrace animace připojování AirPodů z iOS do macOS

Program, který vám animaci přidá i do macOS, se nazývá AirBuddy. Můžete si jej za 5 dolarů zakoupit pomocí tohoto odkazu. Po zaplacení se vám zobrazí licenční kód a odkaz pro stažení aplikace. Aplikaci po stažení stačí spustit. K dispozici je pár nastavení, například možnost vybrat si místo na obrazovce, kde se bude animace zobrazovat a dále si můžete zvolit, pro jaká všechna bezdrátová sluchátka chcete program používat. K dispozici jsou samozřejmě AirPody, a poté sluchátka, která disponují čipem Apple W1. Widget lze poté přidat v pravém oznamovacím panelu tak, že v jeho spodní části kliknete na tlačítko Upravit, a poté kliknete na ikonu „+“ u položky Batteries. Tento widget se bude starat o zobrazování stavu baterií na vašich zařízeních.

Aplikaci AirBuddy bych osobně označil termínem „must-have“. AirBuddy je totiž další aplikací, která těží z toho, že Apple nepřidává veškeré funkce do všech jeho operačních systémů. Kdyby mi to nikdo neřekl, tak bych osobně ani nepoznal, že tato aplikace není od Applu a věřil bych skutečnosti, že se jedná o novou funkci, která byla do macOS přidána v rámci aktualizací. Dle mého názoru se pro aplikaci AirBuddy rozhodně vyplatí oněch 5 dolarů investovat.

airbuddy_gif
macos_airpody_fb

Dnes nejčtenější

.