Zavřít reklamu

Pokud vlastníte jakoukoliv generaci Apple Watch, už jste si možná všimli, že se v aplikacích nachází také aplikace Fotky. Po rozkliknutí se však nezobrazí všechny fotografie z vaší galerie, avšak pouze několik vybraných. Nedávno jsem s kamarádem tento „problém“ řešil a zjistili jsme, že na mých Apple Watch se zobrazují oblíbené fotografie, kdežto na kamarádových hodinkách se zobrazují naposledy vyfocené fotografie. Rozhodl jsem se tedy prozkoumat, proč tomu tak je a dospěl jsem ke vcelku zajímavému závěru, o kterém jsem nevěděl – vše si totiž můžete přizpůsobit. Pojďme se v dnešním návodu podívat, jak na to.

Změna zobrazení fotografií na Apple Watch

Nejprve je nutné, abychom uchopili iPhone, se kterým máme naše jablečné hodinky spárovány. Poté otevřeme aplikaci Watch a v dolním menu se ujistíme, že se nacházíme v záložce Moje hodinky. Zde poté sjedeme níže, dokud nenarazíme na kolonku Fotky, kterou rozevřeme. Tady už si můžeme zvolit, jaké album chceme na hodinkách zobrazovat. Pokud si však zvolíme, že si chceme nechat zobrazit úplně všechny fotografie, tak nepočítejme s tím, že se v Apple Watch doopravdy všechny zobrazí. Je totiž nutné si zároveň nastavit limit fotografií, které se v aplikaci zobrazí – k dispozici je 25, 100, 250 a 500 fotek. Osobně jsem si zvolil možnost zobrazení všech fotografií a limit fotografií jsem nastavil na 500. To znamená, že se mi v hodinkách zobrazí 500 fotografií, které jsem vyfotil naposledy.

Operační systém watchOS, respektive aplikace Watch v iOS, v sobě skrývá opravdu širokou škálu skrytých nastavení, o kterých jsem neměl ani potuchy. Každým dnem se dozvídám nové a nové triky, se kterými se milerád podělím i s vámi prostřednictvím každodenních návodů.

apple_Watch_stopky_Fb

Související články

Dnes nejčtenější

.