Zavřít reklamu

Seriál Game of Thrones od HBO je v současnosti jedním z těch nejlépe hodnocených a získal si miliony fanoušků po celém světě. Už dávno tak nejde pouze o seriál, ale dočkali jsme se mnoha her. Deskových i těch počítačových. A nyní se jedna z nich chystá i na mobilní zařízení.

Její načasování je celkem pochopitelné, protože už za několik týdnů se začne vysílat poslední řada seriálu. Téma bitvy o Železný trůn je tak opět velmi aktuální. Půjde o titul s názvem Game of Thrones: Winter is Coming, avšak zatím se jedná pouze o testovací verzi, kterou Tencent spouští v Číně. A právě Tencent vlastní výhradní online vysílací práve na Game of Thrones v Číně, takže je jasné, že toto načasování není náhodné.

Hru vyvíjí společnost Yoozoo a původně šlo o titul hratelný v internetovém prohlížeči. Ode dneška je možné v Číně vyzkoušet i verzi pro mobilní telefony, avšak nejedná se o otevřený test. Přístup k němu musí dorazit emailem po předchozí registraci. Zasazením by měl titul být simulátorem, ve kterém se ujmeme role mnoha známých postav. Podíváme se také do lokací, které ze seriálu známe a dokonce ve hře nastanou i důležité milníky, které jsme v prvních sedmi sezónách mohli sledovat.

Zatím není známo, zda Tencent plánuje vydat hru i v jiných regionech a kdy k tomu případně dojde. Nezbývá nám tak nic jiného než čekat stejně jako na poslední sezónu seriálu i na hru Game of Thrones: Winter is Coming.

Dnes nejčtenější

Další články