Zavřít reklamu

Apple nepolevuje v zajišťování kvalitního obsahu pro svou chystanou streamovací službu ani na začátku roku 2019, tedy zhruba rok a půl poté, co začal s jejími přípravami. Podle čerstvých informací se mu totiž podařilo dojednat natáčení 10 epizod sci-fi seriálu od velmi uznávaného producenta a scénáristy Simona Kinberga. 

Zdá se vám toto jméno povědomé? Není se čemu divit. Kinberg totiž pracoval například na nedávném snímku Marťan, jeho podpis ale naleznete i pod Mr. & Mrs. Smith, Fantastická čtyřka či Logan: Wolverine. Rozhodně se tak nedá říci, že by Apple oslovil jen nějakého “zelenáče”. 

O čem přesně bude seriál pojednávat není v tuto chvíli příliš jasné. Vzhledem k tomu, že na svých pořadech Apple podle dostupných informací nešetří, se však dá očekávat perfektní podívaná plná kvalitních efektů. Ostatně, jak se na science fiction sluší a patří. 

Apple TV 4K:

 

Sci-fi sem, sci-fi tam

Obecně se dá říci, že pokud jste milovníky sci-fi žánru, streamovací služba Applu by vás mohla skutečně nadchnout. Podle dostupných informací totiž chystá Apple hned několik seriálů tohoto žánru, přičemž na jednom z nich – Amazing Stories – pracuje sám velký Steven Spielberg, který se podepsal například pod Jurské parky či Čelisti. 

V tuto chvíli není zatím jasné, kdy přesně Apple svou streamovací službu spustí a ani to, zda bude jen součástí Apple Music či pro ní vytvoří speciální místo. Spekuluje se však nad tím, že k jejímu startu dojde již v první polovině letošního roku a dostupná bude přes aplikaci TV, která se má celosvětově rozšířit. Snad se tedy v České republice též dočkáme v brzké době a hlavně nebudeme úrovní zklamaní. 

Související články

Dnes nejčtenější