Zavřít reklamu

6 iOS aplikací, které jsou dnes zdarma či se slevou (15.1.2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Word Swag – Cool Fonts

S aplikací Word Swag přidáte do svých fotografií text v některém z krásných fontů. Stačí vymyslet zajímavý text, vybrat font a přidat jej do obrázku.

Word Swag - Cool Fonts
Word Swag - Cool Fonts
Developer: Oringe Inc.
Price: 149 Kč Free+

Blink – Quick Memo

Blink je aplikací pro vytváření rychlých poznámek. Appka nabízí čistý a jednoduchý design a pro vytvoření poznámky stačí kliknout na volný prostor a psát. Poznámka se poté přesune do popředí. U jednotlivých položek si můžete určit jejich prioritu.

Blink - Quick Memo
Blink - Quick Memo
Developer: IDEAMP Co.,Ltd.
Price: 29 Kč 25,00 Kč+

BigfootMoji – Crazy Sasquatch & Bigfoot Emojis

Bigfoot, neboli Sněžný muž, je stále pouze legendou, to však nebrání tomu, abyste ho neměli coby samolepky a emotikony ve svém iPhonu. S touto appkou získáte celkem 80 emoji a samolepek.

Fireworks Tap

Tato aplikace zaujme především děti, ale může být nápomocna i vám k vytvoření screenshotů pro pozadí telefonu. Její ovládání je velmi snadné – pouhým ťukáním na displej vytváříte ohňostroje různých barev.

Fireworks Tap
Fireworks Tap
Developer: Jesse Potter
Price: 59 Kč Free

IQ Test & IQ challenge: What´s my IQ?

Vyzkoušejte tento test a zjistěte, jaké je vaše IQ. Jsou pro vás připraveny dva testy s 39, respektive 33 otázkami. Po dokončení se dozvíte i správné odpovědi.

IQ Test & IQ challenge: What's my IQ?
IQ Test & IQ challenge: What's my IQ?

Nursery Rhymes: Goldilocks and the Three Bears

Stáhněte svým dětem předělávku klasické poznámky o Mášence a třech medvědech. Může tak jít o skvělý způsob, jak procvičit jejich znalost angličtiny.


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek