Zavřít reklamu

6 macOS aplikací a her, které jsou dnes zdarma či se slevou (11.1.2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

App Icon Set Creator

S App Icon Set Creator snadným způsobem upravíte ikony do všech potřebných velikostí pro vaše aplikace. Jednoduše přetáhněte ikonu v jakékoliv velikosti, vyberete cílovou platformu a máte hotovo.

App Icon Set Creator
App Icon Set Creator
Developer: wegenerlabs
Price: 29 Kč 19,00 Kč

Smart Zipper Pro

Aplikace Smart Zipper Pro umožní vytvářet, upravovat, chránit či rozdělovat zabalené archívy. Dokáže pracovat s nejpoužívanějšími formáty RAR, 7z, ISO, Zip a mnoha dalšími.

timeLAPSE

timeLAPSE v předem určených intervalech ukládá screen vaši obrazovky. Interval může být nastaven v rozmezí 10 vteřin až 24 hodin. Všechny snímky poté můžete uložit jako time-lapse video.

timeLAPSE
timeLAPSE
Developer: Jiulong Zhao
Price: 299 Kč 249,00 Kč

Steam

Celeste

Celeste je jednou z nejlépe hodnocených her minulého roku a odnesla si dokonce ocenění za nejlepší nezávislý titul roku na „herních oscarech“ The Game Awards. Jedná se o plošinovku se skvělým level designem, příběhem a atmosférou.

Celeste
Celeste
Developer: Matt Makes Games Inc.
Price: 19.99 € 11,99 €

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Shadow Tactics je hrou velmi podobnou například legendárním Commandos či Desperados. Vyznačuje se cartoonovou grafikou, skvělou stealth hratelností a spoustu zajímavých puzzlů.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun
Shadow Tactics: Blades of the Shogun
Developer: Mimimi Productions
Price: 39.99 € 39,99 €

Titan Souls

Titan Souls vám nabídne drsné a těžké souboje a akční arkádovou hratelnost. Často je popisována jako 2D Shadow of the Colossus v pěkné retro grafice.

Titan Souls
Titan Souls
Developer: Acid Nerve
Price: 14.99 € 14,99 €

12 palcovy - macbook retina -fb


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek