Zavřít reklamu

Instagram má v dnešní době skoro každý a v některých případech se nejedná pouze o lidi, nýbrž například i instagramové účty s auty či se psy. Možná jste si všimli, že některé účty na Instagramu mají svůj název účtu napsaný jiným písmem, než je to defaultní, které Instagram nabízí. Pokud jste si doteď mysleli, že se jedná o uživatele, kteří mají „speciální účet“ či jiná privilegia, tak jste na omylu. I vy si totiž velice jednoduše můžete změnit styl písma vašeho profilu. Pojďme se tedy společně podívat, jak na to.

Jak na Instagramu změnit styl písma v názvu vašeho profilu

Postup je opravdu velice jednoduchý. Stačí pouze na vašem iOS zařízení, tzn. na iPhonu či na iPadu, otevřít stránku LingoJam – můžete tak učinit pomocí tohoto odkazu. Poté už pouze stačí napsat text, který chcete zobrazit v jiných písmech, do textového pole Text goes here… Já jsem si osobně zvolil název mého účtu, a tak do pole napíšu „Pavel Jelič“. V druhém textovém poli, které se nachází níže, se poté zobrazí veškeré styly písma, které můžete na Instagramu použít. Jakmile se vám nějaké písmo zalíbí, tak jej pouze označte a zkopírujte. Poté se přesuňte do aplikace Instagram, přejděte na váš profil a klikněte na tlačítko Upravit profil. Zde už pouze stačí do kolonky Jméno vložit text, který jste si zkopírovali a celou akci potvrdit tlačítkem Hotovo v pravém horním rohu.

Na závěr si dovolím malé upozornění – berte na vědomí, že většina textů nepodporuje diakritiku, tzn. háčky a čárky. Pokud tedy ve jméně nějaké písmeno s háčkem či čárkou máte, tak se budete muset spokojit s jeho klasickou verzí. Všechny styly písma, které jsou k dispozici, samozřejmě můžete použít například i do vašeho bia a nebo k popiskům fotografií.

lsaeu_ig_fb_font
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější