Zavřít reklamu

Jelikož jsem nedávno upgradoval z iPhonu 6s na iPhone XS, začal jsem si plnými doušky vychutnávat jeho voděodolnost. Až do dnešního dne jsem se i přes certifikaci bál můj iPhone XS ponořit do vody. Potřeba vyřídit důležité věci ve sprše však byla tentokrát silnější. Všechno naštěstí dobře dopadlo, avšak s jedním problémem jsem se setkal. Reproduktory iPhonu neměly tak kvalitní a hlasitý projev, jako jsem byl zvyklý. V tu chvíli mi došlo, že by na vině mohla být voda, která se dostala do reproduktorů. Rozhodl jsem se tedy konat a tento problém vyřešit.

Jak dostat vodu z reproduktorů vašeho iPhonu

Klíčem k vypuzení přebytečné vody z reproduktorů je pustit zvuk o určité frekvenci, díky kterému se voda dostane z otvorů pryč. S tím nám skvěle pomůže aplikace Sonic od vývojáře Von Bruno, kterou stáhnete z App Storu pomocí tohoto odkazu. Aplikaci stačí jednoduše stáhnout, nainstalovat, a poté ji spustit. Zobrazí se jednoduché rozhraní aplikace, ve které nás zajímá především ikona kapky vody.

Po stisknutí této ikony se spustí zvuk o frekvenci cca 165 Hz, který je naprosto ideální pro to, aby se voda dostala pryč z útrob reproduktorů. Nejprve se ujistěte, že máte váš iPhone nastavený na nejvyšší hlasitost, a poté ikonu stačí několik sekund podržet, dokud se zvuk zase nevrátí do normálu. V aplikaci samotné si taktéž můžete pustit zvuk jakékoliv jiné frekvence, stačí pouze prstem přejet nahoru a nebo dolů, a poté kliknout na tlačítko Play.

Osobně mi tato aplikace s mým problémem pomohla a vyřešila jej. Stačilo několik sekund podržet ikonku kapky a veškerá voda se z útrob reproduktorů dostala pryč. Můj iPhone tak začal opět hrát tak, jako před namočením a opět jsem si mohl užít jeho výrazný projev na 100 %.

iphone_Water_fb

Dnes nejčtenější

.