Zavřít reklamu

Společnost Wistron, která stojí za montováním komponent pro novou generaci iPhonů potvrdila, že minimálně jeden z očekávaných modelů bude vodotěsný a nabídne možnost bezdrátového nabíjení. Proces montáže se od předchozí generace zařízení příliš nezměnil, ovšem nový iPhone je voděodolný a má bezdrátové nabíjení. V současné době probíhají různé testy voděodolnosti, v závislosti na kterých se doladí proces montáže, řekl generální ředitel společnosti Wistron Robert Hwang akcionářům.

Vzhledem k tomu, že se obecně za prémiový model od Applu pro letošní rok považuje iPhone 8, označovaný také jako iPhone Edition nebo iPhone X, měl by právě tento model dostat bezdrátové nabíjení a výrazně lepší odolnost vůči vodě oproti předchozím telefonům. Novinka by měla nabídnout lepší odolnost vůči vodě než iPhone 7s a iPhone 7s Plus.

Modely iPhone 7 a iPhone 7 Plus jsou sice odolné proti stříkající vodě a mají specifikaci IP67, která zahrnuje odolnost vůči stříkající vodě a prachu, ovšem Apple přímo na svých stránkách tvrdí, že na odolnost vůči vodě se nevztahuje záruka. iPhone poškozený vodou vám tedy Apple zkrátka nemusí reklamovat. Novinka by měla nabídnout ochranu IP68, která zaručuje, že telefon dokáže odolat vodě po dobu 30 minut v hloubce až 1,5 metru.

iPhone 7 waterproof FB

Dnes nejčtenější

.