Zavřít reklamu

Čas od času vás na našem webu informujeme o přešlapech ambasadorů převážně Samsungu či Huawei, kteří vychvalují smartphony své “domovské” značky přes telefony konkurence. Těchto poměrně úsměvných faux pas se však občas neubrání ani samotný Samsung, o čemž svědčí i příhoda z posledního listopadového víkendu. 

Dta5xa2UUAAbE5-.jpg-large

Na svých twitterových účtech se Samsung snaží poměrně často vyzdvihovat své produkty ať už skrze různá vida či reklamní slogany. Všechny své účty však Jihokorejci pod stoprocentním dohledem nemají, což se jim vymstilo u jejich účtu pro Nigérii. Ten totiž propagoval úchvatný displej nového phabletu Galaxy Note9 přes aplikaci Twitter pro iPhone. Na komičnosti celé situaci dodává i fakt, že nejlepším OLED displejem by se měl podle odborníků chlubit právě iPhone, konkrétně XS Max. Samsung na celou situaci zareagoval poměrně radikálně. Místo smazání tweetu se totiž rozhodl zrušit rovnou celý nigerijský účet. Ten tak již v tuto chvíli na Twitteru nenaleznete. 

Krom přešlapů se může Samsung pochlubit i skládacím smartphonem: 

Jak už jsem zmínil výše, podobné přešlapy nejsou ve světě rozhodně ničím neobvyklým. Krom ambasadorů technologických značek se podobně úsměvného přešlapu dopustil v roce 2016 například i nynější americký prezident Donald Trump, který vyzýval své příznivce k bojkotu Applu. Háček však byl v tom, že svou výzvu na Twitter umístil přes iPhone.

iphone-x-galaxy-note8-fb
 

Dnes nejčtenější

.