Zavřít reklamu

Black Friday je oficiálně tady a spolu s ním i řada dalších, ještě lákavějších slev. Černý pátek se rozjel na plné obrátky i na Alza.cz, která u některých položek srazila ceny ještě o několik stovek až tisíc korun. Se zajímavými slevami tak lze pořídit i některé Apple produkty jako iPhone X, HomePod, Magic Trackpad 2, Magic Mouse 2 nebo třeba sluchátka AirPods.

Ceny na Alza.cz jsme porovnávali s ostatními autorizovanými prodejci skrze Heureku tak, abychom ověřili, zdali jsou pro vás jakožto koncového zákazníka výhodné. Všechny uvedené produkty jsou tak minimálně za stejnou nebo mnohdy ještě výrazně nižší cenu než v ostatních online obchodech autorizovaných resellerů, případně přináší jinou přidanou hodnotu.

Výhodně vychází vesmírně šedý Magic Trackpad 2 za 3 590 Kč a spolu s ním i Magic Mouse 2 ve Space Gray variantě za 2 490 Kč . Se zajímavou slevou lze pořídit bílý i vesmírně šedý Apple HomePod, který nyní zakoupíte za 9 499 Kč. Prodejním hitem jsou nyní na Alze i sluchátka AirPods, jejichž snížená cena na 3 990 Kč se staví na stejnou úroveň jako u ostatních autorizovaných prodejců. Lákavý je mimo jiné také iPhone X (64 GB) za 22 990 Kč, ke kterému navíc dostanete originální kožený kryt od Applu v hodnotě 1 290 korun.

Pokud se podíváme mimo Apple, pak i zde najdeme zajímavé slevy. Kupříkladu populární sluchátka Marshall Major II Bluetooth aktuálně pořídíte jen za 1 790 Kč, což je vůbec nejnižší cena. PlayStation 4 Pro (1TB) je nyní k dispozici za cenu jen 8 990 Kč a k němu navíc zdarma dostanete novou hru Spider-Man v hodnote 999 korun. Levnější PlayStation 4 Slim se stejným bonusem v podobě hry zdarma pak vychází na 6 499 Kč. A na závěr stojí za zmínku sleva na oblíbený náramek Xiaomi Mi Band 2, jenž teď vychází na 499 Kč.

Black Friday cerny patek
Black Friday cerny patek

Dnes nejčtenější

.