Zavřít reklamu

Snažili jste se dnes v noci připojit k App Storu, iTunes či Apple Music, ale nepochodili jste? Nebojte, chyba nebyla na vaší straně. Apple se totiž opět potýkal s výpadkem svých služeb, který zaznamenala valná většina jeho uživatelů. 

Na výpadek začali na sociálních sítích uživatelé upozorňovat zhruba kolem 2 hodiny ranní, přičemž k jeho opravě došlo zhruba za dvě hodiny. Bohužel není v tuto chvíli jasné, co přesně za problémem stálo, jelikož se k němu samotný Apple zatím nevyjádřil. 

Podobné chyby nejsou bohužel pro Apple v poslední době ničím novým. Není tomu totiž tak dávno, co se uživatelé museli potýkat s daleko rozsáhlejším výpadkem, který krom App Storu, iTunes a Apple Music vyřadit i iMessage či FaceTime. Přestože i ten Apple poměrně rychle opravil, snesla se na něj vlna kritiky. Kvůli důležitosti služeb v jablečném ekosystému se totiž jejich výpadek rovná de facto vyřazení celého zařízení, které je kvůli tomu daleko méně využitelné. 

Snad se tedy dnes v noci jednalo o poslední výpadek na hodně dlouhou dobu. Častější problémy tohoto typu bychom si totiž rozhodně nepřáli. 

image11
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější