Zavřít reklamu

V minulých dnes jsme si pro vás, naše věrné čtenáře, připravili návody, které se týkaly toho, jak sledovat dnešní Apple konferenci. Na této konferenci se s největší pravděpodobností představí nový iPad Pro společně s aktualizovanou řadou MacBooků Air a dalších zařízení. Možná se také dočkáme nějakých dalších informací ohledně bezdrátové nabíječky AirPower či druhé generace AirPods. Čeho přesně se však na konferenci dočkáme, tak to ví momentálně jen a jen Apple. Pokud stejně jako my v redakci již nedočkavě odpočítáváte poslední minuty do spuštění živého přenosu, připomeňme si ještě v rychlosti, jak živý přenos sledovat.

Prohlédněte si všechny pozvánky na říjnovou keynote, na které Apple představí nové iPady Pro:

Jak sledovat představení nových iPadů Pro a dalších novinek

Pojďme si tedy společně připomenout, jak dnešní konferenci sledovat z jakékoliv platformy. Ať už se tuto konferenci chystáte sledovat z Apple zařízení, nebo například z Windowsu nebo Androidu, tak díky našim návodům můžete. Stačí se pomocí odkazů níže jednoduše přepnout na takový článek, který je určený pro vaši platformu:

CELÁ KONFERENCE ZAPOČNE JIŽ DNES, TZN. 30. ŘÍJNA 2018 V 15:00 NAŠEHO ČASU.

Samozřejmě nesmím zapomenout zmínit, že již během konference a po ní se na Letem světem Applem můžete těšit na články, ve kterých najdete přehled všech důležitých novinek. Články bude opět připravovat množství redaktorů tak, aby vám žádná novinka neutekla. Budeme velice rádi, když budete stejně, jako každý rok, sledovat další Apple Keynote společně s Letem světem Applem!

theresmoreinthemaking_fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější