Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ať už pro práci nebo zábavu, produkty značky Apple jsou dokonalou volbou pro každého studenta. Notebooky i iPady jsou tenké a lehké, mají ten nejjasnější displej, vyspělý operační systém, výjimečnou výdrž baterie a dokonale propracovanou udržitelnost celého systému. Přesvědčíme i vás, že Apple je tou správnou volbou?

Proč MacBook?

  1. Tenké a lehké tělo MacBooku je jako stvořené pro cestování, tedy i pro cesty do školy a přesouvání mezi přednáškami. V batohu nezabere téměř žádné místo a vaše záda vám budou vděčná.
  2. V půlce školního dne rozhodně nezahlásí, že je baterie téměř vybitá. Vydrží po celý den a cestou ze školy si ještě ve vlaku pohodlně pustíte seriál nebo prosurfujete web.
  3. Celý systém Macu je vymakaný tak, aby dokonale spolupracoval. Už nikdy nebudete řešit, že se počítač seknul nebo načítá jednu stránku půl hodiny. Díky dokonalé udržitelnosti systému navíc MacBook neztrácí svou hodnotu.
  4. MacBook spolupracuje s iPhonem. Spolupracuje s Apple Watch. Spolupracuje s iPadem. Začnete-li něco tvořit na Macu, dokončit to můžete na kterékoli jiné platformě.
  5. MacBook je ke studiu stvořen! Vždyť je vybaven super appkami jako jsou Keynote, Pages, Numbers a také kalendář, poznámky nebo připomínky. Navíc na něm najdete vše, na co jste zvyklí. Je totiž plně kompatibilní se sadou Microsoft Office.

Tak co? Necháte se přesvědčit? Až do sobotní půlnoci můžete jakýkoli Apple Mac nebo MacBook koupit na iWant s 10% slevou a MacBook Air 13” dokonce za krásných 23 990 Kč. Přitom stačí pouze zadat v košíku slevový kód BTS10MAC.

A to zdaleka není vše. Při zadání kódu BTS10IPAD získáte 10 % slevu na prémiové iPady, které jsou odlehčenou verzí oblíbených MacBooků. Na super sluchadla Beats dostanete slevu 30 %, která je již započítána v konečné ceně.

Prohlédněte si lákavou nabídku Apple produktů na iWant, ale pospěšte si, slevy platí pouze do soboty 27. 10. 2018.

iwant sleva
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
iwant sleva
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější