Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V dnešní velice hektické době se Tvrzené sklo a pořádný ochranný kryt nedílnou součástí každého iPhonu. Tvrzené sklo se stará o bezpečnosti displeje, ochranný kryt o zbytek. Kam ale pro příslušenství na iPhone zajít? Kde dokáží poradit s výběrem a ještě třeba Tvrzené sklo zdarma nalepit?

Kam pro příslušenství na iPhone v Praze?

Pokud chcete opravdu poradit s výběrem ideálního ochranného krytu v kombinaci s Tvrzeným sklem, ideálně navštivte kamennou prodejnu Tvrzenýsklo.cz – Můžete si zde rovnou vyzkoušet ochranné kryty přímo na vašem iPhonu a nechat si poradit při výběru ideálního Tvrzeného skla. Někdy se totiž stane, že ochranný kryt nemusí být kompatibilní s Tvrzeným sklem. Následně pak kryt Tvrzené sklo nadzvedává a dochází tak k jeho odlepení. Přímo na prodejně tak můžete těmto komplikacím předejít. Zároveň zde máte i vystavené iPhony, na kterých jsou již Tvrzená skla nalepena. Můžete si tak osahat, jak iPhone s nalepeným sklem v ruce působí. Pokud budete neodbytní, dovolí Vám s vystaveným iPhonem hodit na zem. :) Díky tomu se můžete přesvědčit, kolik asi Tvrzené sklo a ochranný kryt dokáže reálně ochránit.

Pomoc s výběrem příslušenství na iPhone online!

Pokud nejste z Prahy nezoufejte! Můžete si nechat poradit online. A to přímo v chatu na eshopu Tvrzenýsklo.cz, nebo na telefonním čísle v sekci kontakt. Přestože fotografie produktů na eshopu jsou reálně nafocené, můžete poprosit a nechat si kryt vyfotit například v kombinaci s vybraným Tvrzeným sklem. Vše není jenom o Tvrzených sklech a ochranných krytech, ale i o dalším příslušenství na iPhone. Nabíjecí kabely, adaptéry, a mnoho dalšího. Vše najdete reálně skladem na kamenné prodejně. Přímo z prodejny je pak zboží rozesíláno po celé České i Slovenské republice.

Bonus pro čtenáře na závěr!

Kromě bonusového nalepení Tvrzeného skla zdarma, můžete také získat zdarma dopravu, stačí nakoupit nad 699 korun. Navíc ke každé objednávce dostanete vhodný dárek, pro který jistě najdete využití. Například k Tvrzenému sklu na iPhone 7 dostanete s největší pravděpodobností ochranný kryt jako dárek a podobně. Ještě na závěr je také připravený slevový kód: LSA – díky kterému získáte 20% slevu z celé Vaší objednávky!

Neváhejte a navštivte kamennou prodejnu, nebo eshop co nejdříve!

iPhone Servis Praha Tvrzenýsklo
Jak se na prodejnu Tvrzenýsklo.cz dostat a kde snadno zaparkovat?

TVRZENÝSKLO.CZ

Dnes nejčtenější

.