Zavřít reklamu

iPhone-7-Proto-Italien-01
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
O víkendu se objevilo mnoho úniků, týkajících se nadcházejícího iPhonu 7, tento se však zatím zdá být poslední. Na francouzském blogu nowhereelse.fr se dnes ukázala skupinka tří fotek, na kterých je zachycený domnělý zadní kryt připravovaného iPhonu 7. Zajímavostí je, kromě fialové barvy, přítomnost čtyř samostatných reporoduktorů, tj. řešení které známe například z iPadů řady Pro. Kryt obsahuje také místo pro jednu čočku fotoaparátu (tudíž se pravděpodobně nejedná o model Plus) a nepřekvapivě také chybí 3,5mm konektor. Na spodní straně je mezi dvěma reproduktory pouze zdířka na něco, co vypadá jako Lightning.

Poslední informace, týkající se přítomnosti 3,5mm konektoru tvrdily, že se na novém modelu již nacházet nebude, jelikož zabírá příliš prostoru a navíc je s ním spojen problém se složitým stíněním. Místo 3,5mm konektoru by tedy měl mít nový iPhone další reproduktor. A dle posledních fotek to tak skutečně je. Akorát se Apple nezastavil na číslovce 2, ale reproduktory do telefonu nacpal nakonec čtyři. Snímky prý původně pochází od jednoho italského výrobce krytů a obalů, který dostal zadní část telefonu, aby mohl připravit svůj sortiment v čas na zahájení prodeje očekávané novinky, které se dočkáme na podzim.

iPhone-7-Proto-Italien-01
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Ze zadní strany telefonu jsou pak jasně patrné další indície. Telefon již nebude mít šedivé horizontální anténní linky vedoucí na spodní a hodní straně zadního krytu. V iPhonu 7 budou nově na integrovány do spodního a horního okraje. Dále je vidět podstatně větší otvor na čočku fotoaparátu, která by měla být v nadcházejícím modelu zase o něco lepší, než v tom současném. Není zde ale prostor pro duální kameru, takže můžeme s jistotou vyloučit, že se jedná o kryt modelu Plus (případně ještě té třetí varianty, o které jsme vás informovali zde). Výroba nových iPhonů se rozjela tento měsíc, takže podobné úniky informací nás budou čekat čím dál častěji.

iPhone-7-Proto-Italien-03
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
iPhone-7-Proto-Italien-02
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zdroj: Macrumors

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější