Zavřít reklamu

Spuštění prodejů nových iPhonů je za rohem. První iPhone XS a XS Max dorazí už zítra na pulty obchodů a prvním zákazníkům domů. Během čekání jsme se zatím dočkali mnoha recenzí a porovnání s předchozími modely. Nyní přichází něco trochu jiného – film natočený pouze pomocí iPhonu XS Max.

Postaral se o něj Jon M. Chu, který je režisérem například filmů Let´s Dance 2, G.I. Joe 2 či Podfukáři 2. K natočení prý nepotřeboval žádné další vybavení, měl k dispozici pouze samotný iPhone. Ani při následné editaci videa na počítači nepoužil žádné úpravy barev ani jiné efekty. Film, který je spíše tanečním vystoupením Luigiho Rodadoa, byl natočen ve 4K a použito bylo také slo-mo s 240 snímky za vteřinu.

Nové iPhony zkrátka fotí a natáčí skvěle.

Za zmínku stojí především kvalita stabilizace, se kterou si iPhone XS Max poradil skvěle. Ve videu je mnoho záběrů v pohybu, ale všechny jsou stabilní bez nežádoucích pohybů. Především ke konci videa v posledním záběru při natáčení Chu běžel a i s tím si telefon poradil. Film pochválil na svém Twitteru i Tim Cook, který jej sdílel. Proč by také ne, když se jedná o skvělou propagaci jejich novinky.

xs max fotak fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější