Zavřít reklamu

Chyba z bety iOS 12, která nás zasáhla minulý pátek, baví svět. Krom velmi povedené písničky, kterou jsme vám přinesli v poledním článku, se totiž na internetu objevují další a další vtípky, které si z neustále dokola vyskakující hlášky a potažmo i Applu utahují. A jelikož stojí některé z nich opravdu za to, rozhodli jsme se jich několik z nich přinést i vám. 

V galerii pod tímto odstavcem si můžete prohlédnout pětici velmi povedených vtípků na účet iOS 12. Všechny jsou sice napsány anglicky, bez problému je ale pochopí skutečně každý. Snad jsme se nimi tedy trefili do vašeho vkusu. 

Jak sami vidíte, uživatelé Applu mají skutečně bujnou fantazii a jejich výtvory vypadají velmi dobře. I přesto by ale bylo fajn, kdyby jich v budoucnu vznikalo co možné nejméně. Nikoliv proto, že by nebyly vtipné, ale zkrátka proto, že v iOS 12 žádné chyby nechceme. Tím spíš, když Apple tento systém prezentuje skoro jako ztělesnění dokonalosti a důvod, proč zapomenout na iOS 11. Ten se totiž jablečné společnosti příliš nepodařil a mnozí uživatelé jí za to nevybíravě zkritizovali.

vtip ios 12 fb

Dnes nejčtenější

.