Zavřít reklamu

Pamatujete si na vtipné ilustrace, které vznikly při představení iPhonů 11 a 11 Pro (Max)? Mnoho lidí si dělalo legraci ze zadního modulu fotoaparátu, který byl často přirovnáván třeba k vařící plotně, holícímu strojku, anebo dokonce k obličeji Pikachua. Vtípků na účet iPhonů 11 Pro bylo opravdu mnoho, avšak jak to bývá ve zvyku, po nějaké době všechny tyto obrázky utichly a lidé začali vzhled nového iPhonu vnímat jako trend a nikoliv jako něco, co by stálo za posměch. V podobné situaci se nově ocitl Microsoft, který před několika dny z ničeho nic představil herní konzoli s názvem Xbox Series X.

Internet je nehostinné místo a samozřejmě si z nového Xboxu začal ihned dělat legraci. Microsoft se rozhodl, že Xbox Series X nebude růst do šířky, nýbrž do výšky. Vnitřnosti nového Xboxu, které budou bezpochyby velmi výkonné, si internet samozřejmě na špacír nevzal. Poprask tedy vznikl především kvůli designu Xboxu Series X. Mnoho lidí v něm totiž vidí například ledničku, stojan na nejnovější PlayStation 5, raketomet, 40-patrovou budovu, anebo třeba trezor. Vizí, kde všude by se mohl design nového Xboxu Series X uplatnit, je doopravdy mnoho. Chcete-li se o nich přesvědčit i vy, tak zamiřte do galerie, kterou najdete u tohoto odstavce.

Abychom si však nedělali z Xboxu Series X jen legraci, tak se pojďme podívat na to, co většinu z hráčů určitě potěší. Nový Xbox by měl spatřit světlo světa někdy v roce 2020. Microsoft svou novou konzoli popisuje jako nejrychlejší a nejvýkonnější, jakou kdy vyrobil. Výkon by měl být až čtyřikrát vyšší, než v případě Xboxu One X. Nový Xbox dále zvládne hry promítat v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu, v některých případech dokonce také v rozlišení 8K a 120 snímcích za sekundu. Uvnitř těla Xboxu Series X bude provádět výpočty procesor AMD. Velmi potěšující je také fakt, že by měl Microsoft konečně využít SSD disků, čímž dojde ke zkrácení načítací doby her.

Dnes nejčtenější

.