Zavřít reklamu

Máte rádi indie hry a o to více ještě logické indie hry? Pokud ano, tak jste zde 100% správně a nikam neodcházejte. Hra Starman je logická indie hra, která vznikla v rukou dvou vývojářů – bratrů Jacoba a Sergia Abrilových. Hra stojí v normálním případě na App Storu 99 korun, ale my pro vás máme trik, díky kterého tuto hru můžete získat zadarmo.

O hře

Starman vám svým prostředím a všeobecnými rysy může připomínat světoznámou hru Limbo. Pokud tedy milujete logické indie hry a nebo pokud jste už někdy v minulosti hráli Limbo, zcela jistě touto volbou nevkročíte vedle. Starman je hra, která vznikla týmem nada Studio a jedná se o indie hru, která je doopravdy indie – to znamená, že zde nenalaznete žádné mikrotransakce. Jak tedy tuto libovou logickou indie hru získat zdarma? Je to vcelku jednoduché, stačí následovat další odstavec, ve kterém si celý postup popíšeme.

Jak získat Starman zdarma

Jak už jsem zmínil výše, za hru Starman zaplatíte 99 korun. Naštěstí ale existuje jeden fígl, díky kterému můžeme hru Starman získat zdarma v Apple Store. Počkat – opravdu si myslíte, že bych se přepsal? Zcela jistě ne – opravdu se jedná o Apple Store, nikoliv App Store. První krok je tedy jasný, a to stáhnout si z App Storu aplikaci Apple Store pomocí tohoto odkazu. Po stažení Apple Store spusťte a v pravém horním rohu klikněte na ikonu vašeho účtu. Poté slidněte dolů do Nastavení a zde změňte oblast na United States a klikněte na Uložit. Po přepnutí oblasti se vám Apple Store přepne do angličtiny. Poté se ujistíme, že se nacházíme v záložce Discover, kde slidneme níže a klikneme na reklamní banner hry. Poté klikneme na Download now for free. Nyní nás Apple Store přesměruje do App Storu s předvyplněným aktivačním kódem. Poté stačí už jenom kliknout na tlačítko Uplatnit a poté Hotovo. Že je hra doopravdy zdarma se můžete přesvědčit v galerii, kde je mimo celý postup také vložen obrázek z historie nákupů, který dokazuje, že je hra doopravdy zdarma.

To je vše, právě jste ušetřili stovku k dobru. Na závěr jen zmíním, že změna lokality v Apple Storu na United States nijakým způsobem neovlivní vaše nastavení Apple ID účtu – vše bude při starém, jedná se víceméně o pouhou změnu jazyka. Tato jedinečná exkluzivní akce trvá do 15. července 2018.

00_Starman_Is_Now_Available_on_iPhone_for_Free_cover-781x440
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější