Peníze za kalhotky jsou tabu. Striptérky můžete nově vyplácet v bitcoinech

Kryptoměny hýbou poslední dobou doslova celým světem a můžeme jimi zaplatit jak v některých eshopech, tak i v některých kamenných prodejnách. Revoluční kryptoměny se však pomalu dostávají i do striptýzových barů. V jednom z nejvyhlášenějších klubů v Las Vegas – The Legends Room, začaly striptérky nosit dočasná tetování, která jsou v podobě velkého QR kódu. Ten obsahuje unikátní bitcoinovou adresu, na kterou zákazník může posílat svou odměnu. Výhodou v tomto ohledu je, že peníze můžete posílat zcela anonymně.

Zdroj: Zive.cz

|
19
Leitz

Diskuze

  Honza Kalousek

  nechcete zase začít psát normální články, které souvisejí s Applem?

  Reagovat
  Honza Kalousek

  Aleks Havlik Zajimavé, že takový Jabličkář.cz funguje úplně bez problému ? stačí jen být více kreativní. A mám pro tebe taky radu, když se tě nikdo na nic neptal, drž radši zobák, s arogantními blbečky jsem diskutovat nepřišel ? Můj komentář byl mířen adminovi stránky, nikomu jinému. Tím bych to uzavřel ?

  Reagovat
  Aleks Havlik

  To bys ale pak musel psát zprávu přímo stránce a ne do komentářů, který vidějí všichni na Facebooku.
  Taky by mě zajímalo, proč mi nadávaš, když jsem ti normálně odpověděl. Říkáš mi, že jsem arogantní blbeček, přitom jseš tu jedinej, kdo tady bezdůvodně nadává jenom proto, abys vypadal hustě.
  Jenom potvrzuješ stereotyp.

  Reagovat
  Honza Kalousek

  Letem světem Applem Okay, takže tady na ? taháte čtenáře, rozumím. V tom případě přejdu jen na Jabličkáře, snad ponecháte dosavadní koncept a budete tam přidávat i nadále jen články se smysluplným obsahem ? Díky za odpověď

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz