Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Step out! Smart Alarm Clock
Ranní vstávání může být obzvlášť v zimních měsících velmi bolestivé. Z postele vás zaručeně vytáhne aplikace Step Out of Bed – budík, který se za použití počítání kroků, fotografování a dalších metod ujistí, že jste skutečně vstali.

[appbox appstore id673120263 oldprice=“59Kč“]

Orderly
Aplikace Orderly je navržena na základě toho, jak si lidská mysl vizualizuje to-do list. Její používání je jednoduché a intuitívní, aplikace podporuje synchornizaci v cloudu i připomínky na základě polohy.

[appbox appstore id506632088 oldprice=“29Kč“]

UniClip
S aplikací UniClip si můžete přestat posílat emaily či textové zprávy sami sobě, jelikož UniClip vám nabízí univerzální schránku na kopírování textu. Jednoduše vložte text do vaší schránky na jednom zařízení a bleskurychle ho naleznete na zařízením jiném. Aplikace podporuje iPhone a iPad a je také k dispozici na Maca.

[appbox appstore id1082401872 oldprice=“29Kč“]

Universal Search Engine
Vyhledávejte na internetu chytrým a optimalizovaným způsobem. Aplikace Universal Search Engine zobrazí výsledky vašeho vyhledávání ze šesti různých vyhledávačů na jednom místě.

[appbox appstore id1063110026 oldprice=“29Kč“]

Brightly – Fix Dark Photos
Aplikace Brightly – Fix Dark Photos vám umožní snadno, rychle a účinně zesvětlit tmavé, podexponované fotografie. Ne vždy se nám podaří zachytit snímky za vyhovujících světelných podmínek – pro takové případy je zde aplikace Brightly, která snímky přirozeně vylepší.

[appbox appstore id1270382069 oldprice=“89Kč“]

Ninjas Stolen Scrolls
V Ninjas začíná skvělé dobrodružství, ve kterém si musíte vzít zpět ukradený svitek. Dejte si pozor, jelikož ve hře je plno objektů (např. zákeřní ninjové, ninja psi, nestvůry, zombíky, pasti, hrady), které se vám budou snažit překazit tuto výpravu.

[appbox appstore id673003293 oldprice=“29Kč“]

HellGore
HellGore je hororová střílečka, jejíž děj se odehrává přímo v samotném pekle. Příběh začíná poté, co se Zlo zmocnilo duše hlavního protagonisty. Utkáte se v boji na život a na smrt s hordou zombíků, v souboji vám pomůžou vychytané zbraně, ale i kouzla, amulety a nově získané síly.

[appbox appstore id404241333 oldprice=“29Kč“]

Cubes: brain teaser
Aplikace Cubes: brain teaser je na první pohled jednoduchá, ale vysoce návyková a skvěle hratelná puzzle. Vaším cílem v ní bude za pomoci pohyblivých kostek sestavit obrázek. První úrovně jistě zvládnete levou zadní, dokážete si ale poradit i se stále stoupající obtížností?

[appbox appstore id1195780835 oldprice=“29Kč“]

iOS Apps 251017

Související články

Dnes nejčtenější

.