8 iOS aplikací, které dnes stáhnete zcela zdarma (23.2. 2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Step out! Smart Alarm Clock
Ranní vstávání může být obzvlášť v zimních měsících velmi bolestivé. Z postele vás zaručeně vytáhne aplikace Step Out of Bed – budík, který se za použití počítání kroků, fotografování a dalších metod ujistí, že jste skutečně vstali.

Step Out! Smart Alarm Clock
Step Out! Smart Alarm Clock
Developer: WeHelp
Price: 59Kč 49,00 Kč

Orderly
Aplikace Orderly je navržena na základě toho, jak si lidská mysl vizualizuje to-do list. Její používání je jednoduché a intuitívní, aplikace podporuje synchornizaci v cloudu i připomínky na základě polohy.

Orderly - Simple to-do lists
Orderly - Simple to-do lists
Price: 29Kč 25,00 Kč+

UniClip
S aplikací UniClip si můžete přestat posílat emaily či textové zprávy sami sobě, jelikož UniClip vám nabízí univerzální schránku na kopírování textu. Jednoduše vložte text do vaší schránky na jednom zařízení a bleskurychle ho naleznete na zařízením jiném. Aplikace podporuje iPhone a iPad a je také k dispozici na Maca.

UniClip - Universal Clipboard
UniClip - Universal Clipboard
Developer: Adam Foot
Price: 29Kč 79,00 Kč

Universal Search Engine
Vyhledávejte na internetu chytrým a optimalizovaným způsobem. Aplikace Universal Search Engine zobrazí výsledky vašeho vyhledávání ze šesti různých vyhledávačů na jednom místě.

Universal Search Engine
Universal Search Engine
Developer: surendra kumar
Price: 29Kč 25,00 Kč

Brightly – Fix Dark Photos
Aplikace Brightly – Fix Dark Photos vám umožní snadno, rychle a účinně zesvětlit tmavé, podexponované fotografie. Ne vždy se nám podaří zachytit snímky za vyhovujících světelných podmínek – pro takové případy je zde aplikace Brightly, která snímky přirozeně vylepší.

Brightly - Fix Dark Photos
Brightly - Fix Dark Photos
Developer: Code Organa
Price: 89Kč Free+

Ninjas Stolen Scrolls
V Ninjas začíná skvělé dobrodružství, ve kterém si musíte vzít zpět ukradený svitek. Dejte si pozor, jelikož ve hře je plno objektů (např. zákeřní ninjové, ninja psi, nestvůry, zombíky, pasti, hrady), které se vám budou snažit překazit tuto výpravu.

Ninjas - STOLEN SCROLLS
Ninjas - STOLEN SCROLLS
Developer: Daigo Nakamura
Price: 29Kč Free+

HellGore
HellGore je hororová střílečka, jejíž děj se odehrává přímo v samotném pekle. Příběh začíná poté, co se Zlo zmocnilo duše hlavního protagonisty. Utkáte se v boji na život a na smrt s hordou zombíků, v souboji vám pomůžou vychytané zbraně, ale i kouzla, amulety a nově získané síly.

HellGore
HellGore
Price: 29Kč Free

Cubes: brain teaser
Aplikace Cubes: brain teaser je na první pohled jednoduchá, ale vysoce návyková a skvěle hratelná puzzle. Vaším cílem v ní bude za pomoci pohyblivých kostek sestavit obrázek. První úrovně jistě zvládnete levou zadní, dokážete si ale poradit i se stále stoupající obtížností?

Cubes : brain teaser
Cubes : brain teaser
Price: 29Kč 25,00 Kč


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek