Zavřít reklamu

Pokud máte rádi italského instalatéra Maria a zároveň si libujete v závodních hrách, máme pro vás skvělou zprávu. Nintendo totiž včera oficiálně oznámilo, že se chystá na systém iOS a Android přivést svou legendární závodní hru Mario Kart.

Ačkoliv přesné datum vydání hry zatím nevíme, Nintendo se nechalo slyšel, že se do App Storu hra dostane v průběhu následujících třinácti měsíců. Díky tomu se tak zařadí po bok minulý rok vydané hry Super Mario Run a Animal Crossing. Hra se však představí pod lehce upraveným názvem Mario Kart Tour.

Není to však jen datum vydání, co Nintendo urputně tají. Krom toho, že je hra nyní totiž z jeho vyjádření vůbec nic nevíme. Dá se však předpokládat, že se iOS verze hry od té konzolové, která se poprvé představila již v roce 1992, příliš nevzdálí.

Snad náš tedy tato závodní hra potěší a najde si mezi jablečnými uživateli plno milovníků. Již zmíněnému Super Mario Run se to totiž očekávání naplnit úplně nepodařilo a kvůli nákupům v aplikaci je její celosvětové hodnocení spíše průměrné.

mario kart fb

Zdroj: appleinsider

Související články

Dnes nejčtenější

.