Zavřít reklamu

Přesně jak bylo slíbeno, tak se také stalo. Nintento a Apple jen před malou chvíli zpřístupnily hru Super Mario Run pro všechny uživatele. Stahovat ji můžete přímo odtud z App Store, a to na svůj iPhone, iPad a iPod touch se systémem iOS 8 nebo novějším. Hru je možné stáhnout zdarma, ale pokud budete chtít plnou verzi, bude potřeba si zaplatit 9,99 € (270 Kč) pomocí in-app nákupu, čímž si odemknete všechny úrovně.

Super Mario Run nabízí hned tři herní režimy – World Tour, Toad Rally a Kingdom Builder. World Tour je normální skákačka, tak jak jste viděli Maria nejčastěji. V Toad Rally můžete soupeřit se svými přáteli a vyzývat hráče z celého světa. V Kingdom Builder pak sbíráte mince, pomocí kterých budujete své vlastní království. Důležité je upozornit, že ani jeden z režimů není možné hrát bez připojení k internetu. Důvod, proč tomu tak je, si můžete přečíst zde.

Hlavní rozdíl mezi Super Mario Run a obyčejným Mario je hlavně v tom, že v mobilní verzi Mario neustále běhá. V podstatě není možné se zastavit, pouze se kousek vrátit. Ve hře nemůžete ovládat ani rychlost běhu. Vaším hlavním úkolem je tedy skákat, skákat a zase skákat, nic jiného. Nicméně hru je možné ovládat jen jednou rukou a podle slov redakce je vidět, že na tomto Nintendo opravdu zapracovalo, protože ovládání je jednoduché a stojí prý za to.

super-mario-run-fb

Dnes nejčtenější

.