Zavřít reklamu

Dnes ráno jste se mohli na našem webu dočíst o chybě spojené s odkazem na GitHub, který po jeho otevření ve Zprávách na iOS či macOS způsobuje opakovaný pád aplikace. Jediným řešením tohoto problému je pak v mnoha případech úplné smazání vlákna, které odkaz obsahuje. I tato chyba však brzy z jablečných systémů zmizí.

Chyby, která neznamená krom nepříjemností pro uživatele jablečných systémů žádné bezpečnostní riziko, si již všimli i programátoři v samotném Applu. Před malou chvílí totiž vydala jablečná společnost prohlášení, že se příští týden v aktualizaci softwaru s tímto problémem vypořádá. Díky tomuto prohlášení je tak velmi pravděpodobné, že se ostré verze systému iOS 11.2.5 a macOS 10.13.3 dočkáme již následující týden. V případě iOS je ale i možné, že se dočkáme malé opravné aktualizace označené jako iOS 11.2.3.

Krom oprav chyb a příchodu funkce AirPlay 2 se v nové aktualizaci pravděpodobně ničeho dalšího nedočkáme. Doposud jsme si sice mysleli, že do ní Apple umísti i novinky ohledně správy napájení a baterie, Tim Cook se však včera nechal slyšet, že se těchto novinek dočkáme až v únoru, respektive březnu. Nechme se však překvapit. Tlak na Apple je totiž opravdu obrovský a je docela možné, že se pokusí vydání svého systému s novinkami pro správu napájení vydat co nejdříve.

Zpravy macOS High Sierra FB

Zdroj: 9to5mac

Související články

Dnes nejčtenější

.