Zavřít reklamu

Nový iMac Pro je doslova napěchovaný špičkovými komponenty, které posouvají jeho výkon daleko před všechny ostatní jablečné počítače. Skvělá výbava však s sebou ruku v ruce přináší i některé nepříjemnosti, se kterými se budou moci uživatelé tohoto extrémně výkonného stroje setkat.

V dokumentu podpory, který Apple vydal společně s iMacem Pro, nalezneme informace o tom, že se za určitých okolností můžete setkat s tím, že váš iMac Pro nereaguje. To se může stát například ve chvíli, kdy svůj počítač aktualizujete a v průběhu aktualizace vám vypadne elektřina. V takovém případě vám pak nezbude nic jiného, než jej obnovit přes DFU režim. Celý postup má však naštěstí Apple poměrně přehledně popsán na svých stránkách, které vás obnovou vašeho iMacu Pro provedou. Přesto je obnovení přes DFU režim poměrně zajímavým počinem. Klasické Macy se totiž tímto způsobem neobnovují.

iMac Pro:

Ačkoliv by neměl být proces obnovy iMacu nikterak složitý, čas rozhodně zabere. To však není u takto výkonného stroje, který najde své využití z velké části jen pro pracovní účely, zrovna šťastné. Jako nejefektivnější varianta, která podobné patálie eliminuje, se tak jeví nákup záložní baterie, díky které by iMac stihl aktualizace doinstalovat, než by byl vypnut. Pokud se tedy na nákup iMacu Pro chystáte, přejeme vám, ať vás žádná podobná situace nepotká a své nadupané jablko si užijete bez větších problémů.

iMac Pro FB

Související články

Dnes nejčtenější

.