Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

EDl Pro
Easy Downloader je all-in-one download manager s možnostmi správy souborů. Jeho součástí je například audio přehrávač, video přehrávač nebo funkce pro dekomprimaci souborů.

[appbox appstore id435965622 oldprice=“59Kč“]

How Much?
Díky aplikaci How Much můžete snadno, rychle a spolehlivě převádět měny. Měna je vždy automaticky zvolena na základě regionu, ve kterém se právě nacházíte.

[appbox appstore id999568678 oldprice=“29Kč“]

PureFlow
PureFlow je jednoduchá aplikace, která vám pomůže rychle a pohodlně vytvářet nejrůznější diagramy. Vytvořené diagramy můžete snadno upravovat.

[appbox appstore id600955222 oldprice=“29Kč“]

PhotoEditor Pro
Photo Editor Pro nabízí báječné fotografické efekty, samolepky, filtry a mnoho dalšího. Představuje jednoduchou a zábavnou cestu k efektivní úpravě fotografií na iOS zařízení.

[appbox appstore id1023197181 oldprice=“149Kč“]

Universal Image Search Pro
S Universal Image Search Pro máte možnost prohledávat vícero zdrojů obrázků v rámci jedné jediné aplikace. Aplikace nabízí výsledky vyhledávání služeb Google, Bing, Flickr a Duckduckgo.

[appbox appstore id1073353001 oldprice=“29Kč“]

Epic War TD2
Hra Epic War TD2 pro iOS je sequelem oblíbené hry Epic War TD. Připravte se na obranu svých věží za pomoci vlastních jednotek a na náročné mise.

[appbox appstore id765482338 oldprice=“89Kč“]

Super Lines
Klasická arkádová hra přichází na iOS zařízení. Jak dlouho vydržíte? Hra nabízí 4 rozdílné módy včetně survival módu nebo verze pro dva hráče.

[appbox appstore id504481239 oldprice=“149Kč“]

The Frostrune
Odhalte tajemství inspirované vikinským mýtem a legendou v The Frostrune, klasické adventuře typu point-and-click, založené na staré norské kultuře a prostředí.

[appbox appstore id1067658337 oldprice=“149Kč“]

iOS Apps 13917

Související články

Dnes nejčtenější

.