Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Pro Keyboard with PC Layout
Pro Keyboard with PC Layout je klávesnice pro všechny, kteří chtějí na svém iPadu psát skutečně profesionálně. Nabízí PC rozložení, podporu gest pro rychlejší psaní, matematickou klávesnici a mnoho dalších funkcí.

[appbox appstore id1106280090 oldprice=“149Kč“]

 

Remote Drive for Mac
Proměňte svůj iPhone nebo iPad v bezdrátové flash úložiště pro váš Mac. Díky aplikaci Remote Drive for Mac získáte plnohodnotný přístup k souborům na vašem Macu, své iOS zařízení můžete použít i ke streamování videa nebo prohlížení fotografií a dokumentů.

[appbox appstore id1095142462 oldprice=“89Kč“]

Audrey
Audrey je revoluční aplikace pro naprosto perfektní fotografie. Kromě pořizování a pokročilých úprav fotografií dokáže Audrey také číst čárové kódy nebo rozpoznávat objekty.

[appbox appstore id1018870946 oldprice=“29Kč“]

 Runtastic Squats Trainer PRO
Je pro vás dřepování naprostým základem, nebo s ním naopak teprve začínáte? V obou případech se vám bude hodit aplikace Runtastic Sqauts Trainer PRO. Krok za krokem vás provede až k vašemu vysněnému cíli.

[appbox appstore id570182662 oldprice=“59Kč“]

Dashboard for Apple Health
Aplikace Dashboard for Apple Health zobrazí přehledným způsobem veškerá data z platformy Health. Dokáže oddělit data z vašeho iPhonu a nositelné elektroniky, nabízí přizpůsobitelné možnosti zobrazení.

[appbox appstore id963634595 oldprice=“59Kč“]

Money
Aplikace Money představuje jednoduchý, ale účinný způsob správy vašich každodenních financí. Pomůže vám udržet přehled o vašich příjmech a výdajích a zlepšit finanční situaci.

[appbox appstore id883179733 oldprice=“29Kč“]

Listaway
Listaway je to-do listem, správcem úkolů i připomínkovačem v jednom. S touto aplikací pro vás plánování nebude žádným problémem. Nabízí třídění úkolů do složek a podsložek, časování připomínek i jejich aktivaci na základě lokace.

[appbox appstore id872589383 oldprice=“199Kč“]

Force Corp.
Přichází nezvaný host ze vzdáleného, temného, chladného koutu vesmíru. Zvládnete zabránit tomu, aby zničil všechna města? Aplikace podporuje 3D Touch, je zcela bez reklam a požadavků na internetové připojení.

[appbox appstore id1143482632 oldprice=“89Kč“]

iOS Apps 25917

Související články

Dnes nejčtenější

.