Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Real Bokeh
Vytvářejte fotografie s působivým bokeh efektem. Aplikace nabízí 23 stylových filtrů, 33 světelných efektů a řadu skvělých funkcí pro vaše snímky.

[appbox appstore id583783560 oldprice=“59Kč“]

Notas
Máte neustále nové a nové kreativní nápady? Chodíte na přednášky a zapomínáte si poznámkový blok? Aplikace Nots vám umožní snadné a rychlé pořizování poznámek i jejich kompletní správu.

[appbox appstore id960438920 oldprice=“89Kč“]

Translate for Safari
Translate for Safari je užitečným rozšířením pro webový prohlížeč Safari. S jeho pomocí snadno přeložíte kompletní webové stránky, aplikace disponuje možností hlasitého čtení.

[appbox appstore id919040797 oldprice=“149Kč“]

QRTization
QRtization je aplikace, která dokáže generovat běžné QR kódy přímo ve vašem iPhonu či iPadu. Výsledný kód si můžete sami upravit.

[appbox appstore id528960825 oldprice=“29Kč“]

Neon Colored Keyboard
Díky aplikaci Neon Colored Keyobard se klávesnice vašeho iOS zařízení doslova rozzáří. Stačí klávesnici nainstalovat běžným způsobem v Nastavení.

[appbox appstore id917473688 oldprice=“29Kč“]

Tiny Runner
Tiny Runner je nekonečná „běhací“ hra pro iOS. Klasickým způsobem běžíte vpřed, po cestě se musíte vyhýbat nejrůznějším překážkám. Jak daleko doběhnete?

[appbox appstore id860492374 oldprice=“29Kč“]

Flash Ghosts
Objevujte strašidelná zákoutí opuštěné, tajuplné farmy. Arkáda Flash Ghosts v halloweenském stylu vás postaví před řadu výzev. Kolik jich zvládnete, než se vám vybije baterka?

[appbox appstore id1179185217 oldprice=“89Kč“]

Kubic
Kubik je jedinečná puzzle hra, založená na principu optických klamů z uměleckých děl M. C. Eschera. V čistém, minimalistickém designu na vás čeká více než 60 unikátních skládaček. Kolik z nich pokoříte?

[appbox appstore id1115010672 oldprice=“59Kč“]

iphone-5-apps-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.