• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Pixelmator pro iOS získává podporu funkce Drag&Drop a nového formátu HEIF

  Pixelmator dnes vydal aktualizaci své stejnojmenné aplikace pro iOS, která získává plnou podporu iOS 11 včetně nového formátu HEIF a funkce Drag&Drop na iPadu. Uživatelé iPadu mohou snadno přenášet obrázky a grafiku mezi Pixelmatorem a dalšími aplikacemi, například mohou přesunout celou kompozici do aplikací jako Mail, Zprávy a Keynote. Pokud nevíte, jak Drag&Drop na iPadu funguje, přečtěte si tento článek.

  Pixelmator podporuje formát HEIF, tudíž obrázky v tomto formátu můžete do aplikace bez problémů importovat. HEIF je mnohem efektivnější formát, přičemž v porovnání s JPEG snižuje velikost souborů až o polovinu, a to bez ztráty kvality. Další informace o novém formátu fotografií najdete v dalším našem článku. Pixelmator updatoval také verzi pro Mac.

  Aktualizace opravuje i chyby. Uživatelé měli totiž problém například s tím, že některé kompozice mizely při přidávání a odstraňování vrstev.

  Pokud už máte Pixelmator zakoupený, stačí si stáhnout bezplatnou aktualizaci přes App Store. Pro nové uživatele aplikace stojí 149 korun.

  pixelmator fb

  Zdroj: MacRumors

  Leitz
  Vstoupit do diskuze

  Diskuze

   Ten format je otrasny mozno setri miesto ale nesetri cas. Ak chcem niekomu poslat fotku tak ju musi konvertovat ak ich je 100 a chcem ich poslat cez AirDrop tak to trva niekolko minut na iP7 a to nieje uplne ok.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online