iStores.sk
iStores.sk

Pixelmator pro iOS získává podporu funkce Drag&Drop a nového formátu HEIF

Pixelmator dnes vydal aktualizaci své stejnojmenné aplikace pro iOS, která získává plnou podporu iOS 11 včetně nového formátu HEIF a funkce Drag&Drop na iPadu. Uživatelé iPadu mohou snadno přenášet obrázky a grafiku mezi Pixelmatorem a dalšími aplikacemi, například mohou přesunout celou kompozici do aplikací jako Mail, Zprávy a Keynote. Pokud nevíte, jak Drag&Drop na iPadu funguje, přečtěte si tento článek.

Pixelmator podporuje formát HEIF, tudíž obrázky v tomto formátu můžete do aplikace bez problémů importovat. HEIF je mnohem efektivnější formát, přičemž v porovnání s JPEG snižuje velikost souborů až o polovinu, a to bez ztráty kvality. Další informace o novém formátu fotografií najdete v dalším našem článku. Pixelmator updatoval také verzi pro Mac.

Aktualizace opravuje i chyby. Uživatelé měli totiž problém například s tím, že některé kompozice mizely při přidávání a odstraňování vrstev.

Pokud už máte Pixelmator zakoupený, stačí si stáhnout bezplatnou aktualizaci přes App Store. Pro nové uživatele aplikace stojí 149 korun.

pixelmator fb

Zdroj: MacRumors

Leitz
Vstoupit do diskuze (1)

Diskuze

    Ten format je otrasny mozno setri miesto ale nesetri cas. Ak chcem niekomu poslat fotku tak ju musi konvertovat ak ich je 100 a chcem ich poslat cez AirDrop tak to trva niekolko minut na iP7 a to nieje uplne ok.

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek