• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  80% sleva na program iMyFone TunesMate pro naše čtenáře!

  Před necelými dvěma týdny jste si u nás mohli přečíst recenzi na software od společnosti iMyFone, který se jmenuje TunesMate. Jedná se o souborového manažera, který je oproti iTunes značně jednodušší na používání a nabízí uživatelsky přívětivé prostředí. Celou recenzi si můžete přečíst zde. V době psaní článku probíhala speciální akce, díky které bylo možné získat program TunesMate se 50% slevou. Tato akce stále probíhá, nám se však podařilo získat speciální kupón, po kterém bude tento software ještě výhodnější!

  Tento nový slevový kupón vypadá takto – IMYF-DI6G-FIXE. Pokud jej zadáte do systému během nákupu programu TunesMate, automaticky se vám z výsledné ceny odečte 40%. Těchto 40% se sčítá se současnou promo akcí, která na TunesMate probíhá. V současné době jsou licence na iMyFone TunesMate zpoplatněné 30, 40, 50 a 70 dolary na základě toho, o jakou licenci máte zájem. S výše zmíněným kupónem si z těchto cen můžete odečíst dalších 40%. Jedná se o časově omezenou nabídku, která vyprší během dvou týdnů. Pokud vás tedy software zaujal, máte nejlepší příležitost na to, si jej zakoupit.

  imifone

  Leitz
  Vstoupit do diskuze

  Diskuze

   s tym kodom je cena na 1 PC 25 eur to uz je fajn.

   Az na to ze to vobec nepotrebujes, takto mozes hadzat peniaze aj do kanala.

   ako sa to vezme. momentalne mi nechce z iphonu kopirovat par foto a videi cosi skopiruje a potom pri videu co prehram v pohode vypise chybu ze subor nepozna (mov) skusal som trial tohoto programu s skopirovalo mi to bez problemov.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online