Zavřít reklamu

Bojujete na svém iPhonu neustále s volným úložištěm? Pomoct by vám mohl šikovný program iMyfone Umate, který je dostupný pro macOS i Windows. Po připojení iPhonu, iPadu nebo iPod k PC či Macu proskenuje celé vaše zařízení a umožní vám vymazat například dočasné soubory, cache nebo různá hlášení o chybách aplikací, které obyčejný uživatel nepotřebuje. Díky tomu vám může uvolnit až několik stovek MB úložiště.

Dobrou zprávou je, že iMyfone Umate je nyní výjimečně ke stažená zcela zdarma. Stačí jen na této stránce dát ze svého Facebooku „To se mi líbí“, následně zvolit operační systém, zadat jméno spolu s e-mailem a opsat kód a software si stáhnout. Na e-mail vám následně přijde odkaz ke stažení a kód pro registraci programu. Jakmile si program stáhnete, musíte jej otevřít, opět vyplnit email a kód a můžete si užívat její plnou verzi případně si okamžitě pročistit své zařízení. Recenzi na Pro verzi programu iMyfone Umate si můžete přečíst v následujícím článku:

Na stejné stránce můžete také po sdílení na Facebook, Twitter nebo Google+ zdarma získat program iMyFone D-Port, který vám umožní exportovat data z iPhonu/iPadu/iPodu touch a tím si je zálohovat. Je možné si nechat vyexportovat všechna data ze zařízení nebo třeba jenom WhatsApp konverzace a podobně. Stejně tak lze pomocí prográmku získat data ze zálohy na iCloud nebo z iTunes. Pokud se chcete o iMyFone D-Port dozvědět více, nevynechte naši recenzi:

iMyFone Umate a MyFone D-Port jsou nabízeny zdarma v rámci Halloweenské akce, která trvá do 7. listopadu. Počet licencí na oba prográmky je neomezený.

iMyfone Umate

Související články

Dnes nejčtenější

.