Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Photo Reminders
Aplikace Photo Reminders vám umožní kombinovat připomínky s konkrétní lokací, doprovodit je fotografií, odeslat e-mailem poznámku nebo sdílet poznámky na sociálních sítích. Vytvořte si připomínky přesně na míru vašim potřebám.

[appbox appstore id869790287 oldprice=“29Kč“]

Color Splash Pop
Color Splash Pop je populární retušovací software, použitelný v mnoha směrech. Umožní vám rychle a jednoduše dodat dramatický nádech vašim fotografiím tím, že je převede do černé a bílé, přičemž vybrané barvy zachová.

[appbox appstore id1191316930 oldprice=“29Kč“]

Streaks Workout
Streaks Workout bude vaším osobním trenérem, kterého si můžete vzít kamkoliv s sebou. Ke cvičení nepotřebujete žádné vybavení, cviky si lze přizpůsobit s ohledem na věk a schopnosti.

[appbox appstore id1044950341 oldprice=“89Kč“]

Go Fitness!
Aplikace Go Fitness vám pomůže získat formu, namotivovat se a zlepšit svůj zdravotní stav. Naleznete zde více než 100 druhů animovaných cvičení, z nichž si sami můžete sestavit vlastní plán.

[appbox appstore id623823110 oldprice=“59Kč“]

Pet Monitor
Pet Monitor je spolehlivá monitorovací platforma, fungující přes Wi-Fi, 3G či LTE. Ze dvou vašich Apple zařízení vytvoří perfektní „chůvičku“ pro hlídání vašeho mazlíčka a pro komunikaci s ním.

[appbox appstore id1046837813 oldprice=“179Kč“]

Lenny
Nevíte, jak to říct? Klasické emoji vám nestačí? Vyzkoušejte emotikony z aplikace Lenny. Je jich dost na to, abyste z nich zvládli vybrat takový, který bude přesně vystihovat vaši momentální náladu a reakci.

[appbox appstore id1095061668 oldprice=“29Kč“]

Faux Browser
Prohlížíte si často stránky, na které nejste zrovna dvakrát pyšní, nebo které zkrátka chcete utajit před zraky ostatních? Používejte Faux Browser. V případě nouze stačí stisknout Home Button a vyčistí se jak váš prohlížeč, tak i multitaskingová obrazovka.

[appbox appstore id472250940 oldprice=“149Kč“]

Související články

Dnes nejčtenější