Zavřít reklamu

Apple včera všem médiím rozeslal pozvánky na keynote, která se odehraje v úterý 12. září 2017 v 10:00 PST, tedy v 19:00 našeho času. Cupertinská společnost by měla na keynote představit prémiový iPhone 8, iPhone 7s, iPhone 7s Plus, Apple Watch Series 3 a 4K Apple TV. Apple je tajnůstkář, a tak je velice pravděpodobné, že na konferenci světlo světa spatří i novinky, o kterých doposud nemáme ani ponětí.

Letošní pozvánka je velice abstraktní, a tak netrvalo dlouho a lidé se na internetu začali dohadovat, co design pozvánky a slogan „Let’s meet at our place.“ naznačují. Podívejte se na ty nejbláznivější teorie, které se na internetu objevily.

Bezdrátové nabíjení a rozšířená realita

Apple by měl na keynote odhalit tři modely iPhonů, přičemž všechny by měly nabídnout bezdrátové nabíjení. Jeden z fanoušků jablečné společnosti se na Twitteru pochlubil tím, jak rozluštil logo. Podle něj se v barevném nakousnutém jablíčku ukrývá jak symbol bezdrátového nabíjení, tak i rozšířené reality.

keynote 01

iPhone 8 přijde v nových barvách

Výroční iPhone se bude určitě pyšnit novými barvami. Apple už prodává iPhone 7 v červenobílém provedení, ale ještě jsme neviděli modré. V loňském roce se sice spekulovalo o tom, že v modré barvě uvidíme iPhone 7, ale nakonec tomu tak nebylo. Okraj bílé části je lemován měděnou barvou, což napovídá, že iPhone 8 přijde v měděném odstínu.

Takto by měl vypadat iPhone 8 podle designéra @PhoneDesigner. Vidět je i měděná verze:

Vylepšený režim Portrét

Barvy jsou na pozvánce rozmazané a právě režim Portrét rozmazává nezaostřenou část fotografií. Apple na konferenci zřejmě představí zdokonalený mód Portrét s lepšími efekty rozostření.

Ukázka, jak fotí režim Portrét na iPhonu 7 Plus:

OLED displej

Podle některých uživatel na Redditu pozvánka potvrzuje, že iPhone 8 bude disponovat OLED displejem. Stačí pod sebe napsat jednotlivé názvy barev, přičemž první písmenka z každé barvy dohromady dávají zkratku OLED (Orange, Light blue, Ecru, Dark blue).

OLED-confirmed

 

Dnes nejčtenější

.