Zavřít reklamu

V pondělí jsme vám přinesli skvělou zprávu o tom, že důvěryhodný server CNBC s odvoláním na Dow Jones potvrdil přesné datum konference, na které Apple představí prémiový iPhone 8 a další jablečné produkty. Podle všeho se velkolepá událost odehraje už 12. září, i když samotný Apple ještě tuto informaci oficiálně nepotvrdil. A nyní na povrch vyplula informace o tom, že prodej jubilejního modelu by měl být zahájen 22. září, tedy alespoň ve Velké Británii.

Rendery iPhonu 8 od Forbes znázorňující stavový řádek v iOS 11:

Známý leaker Benjamin Geskin na Twitteru prozradil, že britský mobilní operátor O2 svým zaměstnancům oznámil, že iPhone 8 se na pulty maloobchodních prodejen dostane 22. září. Očekává se však, že bude zpočátku pouze omezené množství, protože výroba výročního zařízení byla poněkud problematická. Doposud je zahaleno tajemstvím, zda bude iPhone 8 disponovat čtečkou otisků prstů Touch ID anebo pouze systémem pro rozpoznávání obličeje.

Předpokládá se, že cupertinská společnost během tohoto týdne rozešle pozvánky na událost, čímž pouze potvrdí, že se keynote bude konat opravdu 12. září.

Apple v onen den odhalí vedle iPhonu 8, který se stane hvězdou večera, i iPhone 7s, iPhone 7s Plus, Apple Watch Series 3 s podporou LTE a 4K Apple TV s podporou HDR a Dolby Vision.

iPhone 8 concept Obshansky FB 2

Dnes nejčtenější

.