Zavřít reklamu

Bezdrátová sluchátka AirPods byla doposud nedostatkovým zbožím. Doba dodání ve většině zemí donedávna činila šest týdnů. Apple se však snaží zkrátit čekací dobu na minimum, což se mu perfektně daří. V online Apple Storu je uvedeno, že na sluchátka si nyní počkáte pouze dva až tři týdny. Cupertinská společnost chce totiž vyrovnat nabídku a poptávku těchto velice žádaných sluchátek.

Od prosince loňského roku jsou AirPods těžko dostupné. Po dobu několika měsíců bylo v internetovém obchodě uvedeno, že bude zboží k odeslání až za šest týdnů. Stav zásob se však začátkem srpna zlepšil, a tak doba dodání klesla na čtyři týdny. A nyní je tomu pouze dva až tři týdny. Jestliže si dnes objednáte AirPods, budete je mít už začátkem září doma.

Tim Cook, CEO Applu, řekl, že třetí strany, jako například maloobchodní prodejce Best Buy, nabízí AirPods v mnohem kratší době. AirPods stojí 4 990 Kč a jedná se o velice oblíbené příslušenství. Sluchátka jsou vybavena akcelerometrem a optickými čidly, která dokážou rozpoznat, zda se jsou v uších či nikoliv. Po vložení sluchátek do ucha se automaticky zapnou a připojí.

airpods doba dodani

Dnes nejčtenější

.