Zavřít reklamu

Milujete moderní technologie, Apple a jeho produkty? Sledujete s nadšením vše, co se děje kolem vašeho iPhonu, iPadu, Maca nebo třeba Apple Watch? Umíte nápaditě psát, máte jisté zkušenosti a rádi byste se věnovali různým událostem ze světa Applu, psali návody, recenze a vlastní názory na dění okolo jablečné společnosti a jejích produktů?

Pokud jste si na všechny výše položené otázky odpověděli kladně, pak právě vás hledáme do našeho týmu. Nabízíme pozici redaktora na plný úvazek, který by byl schopný se činnosti věnovat denně a v jeho vlastním zájmu by bylo magazín vylepšovat a posouvat tak na vyšší úroveň. Po novém spolupracovníkovi požadujeme spolehlivost, pečlivost, alespoň průměrnou znalost anglického jazyka a schopnost srozumitelně a česky vyjádřit své myšlenky psanou formou.

Na oplátku jsme schopni nabídnout zajímavou odměnu ve výši klasické mzdy za práci na plný úvazek, určitou časovou flexibilitu, možnost zapůjčit si (nejenom) Apple produkty na recenze a samozřejmě i spolupráci se zkušenými členy našeho týmu a tím i rady či sdílení různých poznatků potřebných pro rozšiřování magazínu.

V případě vašeho zájmu nám pošlete ukázkový článek (novinku, recenzi, návod) v minimálním rozsahu 300 slov na email prace@textfactory.cz.

Retina-iMac-5K FB

Dnes nejčtenější

.