Zavřít reklamu

Milujete moderní technologie, Apple a jeho produkty? Sledujete s nadšením vše, co se děje kolem vašeho iPhonu, iPadu, Maca či Apple Watch? Umíte nápaditě psát, máte jisté zkušenosti a rádi byste se věnovali různým událostem ze světa Applu, psali návody, recenze a vlastní názory na dění okolo jablečné společnosti?

Pokud jste si na otázky odpověděli ano, ano a ano, pak právě vás hledáme do našeho týmu. Nabízíme pozici redaktora na plný úvazek, který by byl schopný se činnosti věnovat minimálně každý všední den, sepsat denně několik článků a v jeho vlastním zájmu by bylo magazín vylepšovat. Po novém spolupracovníkovi požadujeme spolehlivost, pečlivost, alespoň průměrnou znalost anglického jazyka a schopnost srozumitelně a česky vyjádřit své myšlenky psanou formou. Výhodou, avšak ne podmínkou, jsou zkušenosti ve zpravodajství či publicistice.

Na oplátku jsme schopni nabídnout zajímavou odměnu ve výši klasické mzdy za práci na plný úvazek, určitou časovou flexibilitu, možnost zapůjčit si (nejenom) Apple produkty na recenze a samozřejmě i spolupráci se zkušenými členy našeho týmu a tím i rady či sdílení různých poznatků potřebných pro rozšiřování magazínu.

V případě vašeho zájmu nám pošlete životopis a ukázkový článek (novinku, recenzi, návod apod.) v minimálním rozsahu 350 slov na email prace@textfactory.cz.

Retina-iMac-5K FB
Retina-iMac-5K FB

Související články

Dnes nejčtenější

.