Zavřít reklamu

Třetí generace Apple Watch by měla světlo světa spatřit už na podzim letošního roku. Podle Johna Grubera by se měly inteligentní hodinky cupertinské společnosti dočkat redesignu. John Gruber údajně získal informace od důvěryhodného zdroje, podle něhož by měly Apple Watch Series 3 dostat úplně nový kabát.

Doposud se spekulovalo o tom, že Apple Watch Series 3 budou mít lepší výdrž baterie a větší výkon, ale změny by mohly být větší, než se předpokládá. Už v loňském roce před představením druhé série hodinek analytik Ming-Chi Kuo ze společnosti KGI Securities řekl, že třetí generace by mohla mít nový design. A zřejmě se jeho předpověď vyplní.

Další zajímavostí je, že Apple Watch Series 3 budou mít vlastní LTE, aby už nebyly závislé na iPhonu. Hodinky tak nabídnou mobilní připojení, a pokud budete chtít streamovat hudbu, odesílat zprávy, stahovat aplikace anebo se připojovat k internetu, už k tomu nebudete potřebovat iPhone. Modemy LTE budou od Intelu, nikoliv od Qualcommu.

Už u druhé generace se očekávalo, že dostane LTE, ale nakonec se tomu tak nestalo. Důvodem bylo, že Apple Watch Series 2 měly slabou baterii, která by se kvůli mobilnímu připojení vybíjela ještě rychleji. Nicméně tento rok by se to mělo změnit, protože podle všeho hodinky dostanou lepší baterie, a tím pádem mohou nabídnout i LTE.

Apple Watch Series 3 budou nejspíše představené letos na podzim společně s novými iPhony.  

Apple-Watch-3 concept FB

Dnes nejčtenější

.