Zavřít reklamu

Siri možná není nejdokonalejší virtuální asistentka na světě, ale každý mi dá za pravdu, když prohlásím, že je jednoznačně neslavnější. Veškeré vtípky na téma inteligentních asistentů míří vždy právě na Siri a když se řekne umělá inteligence ve smartphonech, každý si okamžitě vybaví právě tu od Applu. Ani taková sláva ale Siri nestačí a proto se rozhodla zamířit i na televizní obrazovky resp. monitory počítačů jako hlavní hrdinka v novém filmu The ROCKxSIRI Dominate the Day, kde si zahraje po boku slavného Dwayne Johnsona.

Johnson, který je pro mnohé známý i pod svou zápasnickou přezdívkou „The Rock“, totiž skutečnost, že si se Siri zahraje, oznámil na svém Twitteru. Bohužel zatím neznáme žádné detaily týkající se délky nebo obsahu snímku. Johnson však sdílel plakát, který nám také dává pár indícií. Na tom je totiž znázorněný samotný herec, jak drží iPhone 7 Plus a výjevy pod ním naznačují, že půjde pravděpodobně o sci-fi.

Film si odbude svou premiéru už dnes, tedy v pondělí 24. července, a to přímo na YouTube kanále Applu. Přesný čas premiéry specifikovaný nebyl, ale jak bývá u Applu zvykem, velkými novinkami se chlubí v našich večerních hodinách.

V poslední době je to již podruhé, co Apple vydal krátký film, jenž vznikl ve spolupráci s nějakým partnerem. Před dvěma týdny totiž Apple vydal snímek Détour od francouzského režiséra Michela Gondryho, který byl kompletně natočený iPhonem.

The ROCKxSIRI Dominate the Day poster
The ROCKxSIRI Dominate the Day FB

Dnes nejčtenější

.