• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Microsoft předběhl Apple, představil klávesnici se skrytou čtečkou otisků prstů

  Ačkoliv nedávno Microsoft představil spoustu nových produktů, nenechává na sebe dlouho čekat a přichází s dalším. Jedná se o bezdrátovou klávesnici s názvem Modern Keyboard, která je zároveň nástupcem dosavadní klávesnice Surface Keyboard. Oproti svému předchůdci disponuje mnoha novými funkcemi.

  K počítači klávesnici připojíte pomocí rozhraní Bluetooth. Snad nejpozitivnější změnou na ní je skrytá čtečka otisků prstů, která se nachází na klávese Windows vpravo od mezerníku. Slouží k rychlému přihlášení do Windows 10, nebo dokonce k webovým stránkám prostřednictvím systému Windows Hello. Samozřejmostí je, že je nová klávesnice kompatibilní s Windows 10, ale dokonce dokáže spolupracovat i s macOS či novějšími verzemi Androidu .

  Modern Keyboard vás vyjde na 129,99 dolarů, přičemž do prodeje se dostane už v následujících týdnech.

   

  Leitz

  Diskuze

   Denis Zaikin

   Ja bych nerekl ze predbehl. Spis Apple nikdy neda TouchID do “standalone” klavesnici aby lidi kupovali Macbook Pro s TouchID!

   Pat Rick

   Microsoft dobře leze Applu doprdele když ta klávesnice podporuje i macOS 🤣

   Jakub Řezníček

   Ne každému uživateli musí klávesnice od Applu vyhovovat, tak nevidím problém v koupi jiné. A hlavně Apple teprve na letošní konferenci představil klávesnici, která má numerickou klávesnici, což už měl udělat Apple dávno.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online