Zavřít reklamu

8 skvělých aplikací pro iPhone, iPad a iPod touch, které dnes stáhnete zcela zdarma (14.6.2017)

|
4

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Calendarium – Everything About This Day
Calendarium je nový kalendář, vyznačující se přehledností a jednoduchým používáním. Díky němu můžete objevovat nové a zajímavé věci, spojené s daným dnem. Zobrazí vám ale i číslo daného týdne, délku dne, nebo čas východu a západu slunce.

Calendarium - About this Day
Calendarium - About this Day
Developer: Idea Studio
Price: 29Kč 19,00 Kč

StagePro
Díky této aplikaci můžete vytvářet prezentace, spolupracovat na nich a předvádět je. StagePro kombinuje pohodlnost fotoaparátu s možnostmi whiteboardu. Můžete skicovat přes videa a fotografie, vkládat obrázky, tvary, texty, nahrávat videa a pořizovat snímky obrazovky.

Stage Pro by Belkin for iPad
Stage Pro by Belkin for iPad
Price: 149Kč 129,00 Kč

Blink
S aplikací Blink můžete vytvářet skvělé fotografie a upravovat je přesně podle vašich představ. Aplikace obsahuje řadu nástrojů které vám pomohou z vašich fotografií vytvořit skutečná umělecká díla.

BLINK - Photo Editor For Instagram
BLINK - Photo Editor For Instagram
Developer: Lis Johannsen
Price: 119Kč Free+

Task To Do List Manager
Tato aplikace je skvělým podpůrným nástrojem pro nativní aplikaci Připomínky v iOS. Díky ní si můžete připomínky plně přizpůsobit a nastavit možnosti opakování a upozornění.

Awesome Lists
Awesome Lists je jednoduché a elegantní řešení pro všechny, kteří si rádi a často tvoří nejrůznější seznamy pro různé účely. Aplikace se pyšní jednoduchým a elegantním rozhraním, možností rychlého zadávání a skvělou synchronizací.

Awesome Lists - To Do + Simple Checklists
Awesome Lists - To Do + Simple Checklists

Login Security
Login Security je univerzální aplikace, která shromažďuje a spravuje všechna vaše hesla jak pro sociální sítě, tak pro nejrůznější weby. Loginy můžete přidávat, upravovat i odstraňovat.

Login Security
Login Security
Price: 29Kč 49,00 Kč

Star Cat Adventure
Star Cat ztroskotala ve vesmíru a ztratila se. Ze všeho nejvíce si přeje vrátit se domu a znovu se setkat se svou rodinou. Pomůžete jí a vydáte se s ní na úžasné a fantastické vesmírné dobrodružství?

STAR CAT Adventure
STAR CAT Adventure
Developer: Aamar Rana
Price: 29Kč Free

Flick Champion Winter Sports
Je libo lehké zchlazení v horkých dnech? Zkuste hru Flick Champion Winter Sports. Vyberte si zemi, kterou chcete reprezentovat v rozličných zimních sportovních disciplínách, jako je slalom, lední hokej nebo sjezdové lyžování.

Flick Champions Winter Sports
Flick Champions Winter Sports
Price: 29Kč 25,00 Kč+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek