Zavřít reklamu

I Češi se chtějí v App Store prosadit. Důkazem je české vývojářské studio Craneballs, které právě vydalo svou novou hru Fling Fighters. V té se tváří v tvář utkávají povědomí hrdinové ze světa her i filmů a jak už název trochu napovídá, hrdinové po sobě házejí své zbraně, což v tomhle případě znamená saxofón, skateboard nebo DiCapriova Oskara. Každý ze 40 hrdinů má svou vlastní vrhací zbraň.

Vaším hlavním úkolem je dobýt a ubránit dohromady pět ostrovů, na kterých se Fling Fighters odehrává. K dobytí musíte porazit několik protivníků a k bránění pak zvolíte jednoho z vašich hrdinů, kterému můžete pomoct bránicími kartami jako je klec, vybuchující barely, miny nebo elektrické pasti.

Hrdinové jsou ve hře znázorněny formou sběratelských kartiček, tudíž je můžete postupně i snadno vylepšovat, k čemuž vám z velké části napomáhají truhly s odměnami, jež se dají odemykat klíčema. Ty nejlepší truhly je navíc možné získat v boss fightech, kde hráči soutěží o nejlepší skóre.

[appbox simple appstore id1215233433]

Ovládání je přívětivé a více než jednoduché. Ta pravá výzva tak přichází, až když se snažíte trefit protihráče. Ten je neustále v pohybu a vyhýbá se vašim dobře mířeným ranám. Naštěstí má každý hridna svá zabijácká komba, která na cestě za vítězstvím dost pomůžou.

Všechny jistě potěší fakt, že Fling Fighters je ke stažení zcela zdarma, a tak si ji můžete zahrát a vyzkoušet bez sebemenších problémů. Nákupy ve hře si můžete pomoct k rychlejšímu procházení celým herním světem. Hra je dostupná v App StoreGoogle Play a v současné době je ve fázi testování, a tak budou vývojáři vděční za vaši zpětnou vazbu ve formě připomínek a případně i chybových hlášení .

Fling Fighters FB

Dnes nejčtenější

.