• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 Apple Watch 3
  iStores.sk

  Tim Cook na Twitteru poděkoval jednomu americkému zpěvákovi, my víme komu a proč

  Apple se ve čtvrtek zúčastnil koncertu v One Infinite Loop v Cupertinu, který se konal na počest Global Accessibility Awareness Day (GAAD)tedy Dne zpřístupnění. Cílem tohoto dne je motivovat veřejnost k přemýšlení a chuti dozvědět se něco o přístupnosti, a to webu, softwaru a mobilních aplikací, a potřebách lidí s různými hendikepy. Hlava cupertinské společnosti Tim Cook na Twitteru poděkoval americkému zpěvákovi jménem Stevie Wonder, který na koncertu vystoupil.

  Událost je označována za jednu z tradičních „Beer Bash“ oslav Applu, na které v minulosti vystoupily skupiny Maroon 5 a One Republic či písničkář Darius Rucker. Oslava většinou bývá spojená s nějakým velkým mezníkem, například s 30. výročím Macintoshe.

  Apple po celý týden usnadňuje přístup, přičemž například v úterý na YouTube zveřejnil sbírku videí Designed for. Apple ve videích ukazuje, jak lidé se zdravotním postižením používají jednotlivé funkce jako VoiceOver či Siri k usnadnění svého života. Ve středu se Tim Cook sešel se třemi YouTubery, s nimiž hovořil o funkcích zpřístupnění v zařízeních Applu. Společnost dokonce v loňském roce aktualizoval svůj internetový obchod, do něhož přidal i kategorii Zpřístupnění s produkty pro různé typy zdravotního postižení.

  tim-cook-stevie-wonder

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online