• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 Apple Watch 3
  iStores.sk

  Podívejte se na úžasné obrázky nakreslené pomocí Apple Pencil během PGA Tour

  Golf a konkrétně PGA Tour je jedním ze sportů, kterému nové technologie nejsou cizí. Přesvědčit jsme se o tom mohli minulý rok, kdy byl fotograf pověřen, aby pořizoval snímky pouze za pomoci iPhonu 6s Plus. Nyní PGA Tour přinesla umělcům možnost zachytit scénu pomocí iPadu Pro a Apple Pencil.

  Jak je uvedeno na internetových stránkách PGA Tour, několik umělců se zúčastní Mistrovství hráčů (Players Championship) s iPadem Pro a Apple Pencil. Všechny výkresy jsou zveřejňovány na webových stránkách Tour, včetně timelapse videí a dalšího obsahu.

  Stránka TechCrunch hovořila s dvěma umělci. Jim Conway, učitel na střední umělecké škole, vysvětlil, že iPad Pro a Apple Pencil změnily celý jeho umělecký život. V době před Apple Pencil často neměl čas malovat jen kvůli tomu, že neměl dostatek času na přípravu, která samotné malbě předcházela. Také uvedl, že neustále “bojoval” se středními – pastelovými barvami, které se mu míchaly, aniž by chtěl, štětce nebyly dostatečně přesné a tak dále. Nyní jako většina profesionálních umělců používá aplikaci Procreate, pravděpodobně nejpopulárnější malířskou aplikaci na tablety.

  Na webových stránkách PGA Studio 18 se můžete podívat na veškerý sdílený obsah, včetně všech obrázků a videí.

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online