Zavřít reklamu

Oficiální kamenné prodejny Applu mají v současné době značný nedostatek displejů pro iPhone SE, což v praxi znamená, že pokud se chystáte reklamovat svůj iPhone SE kvůli vadnému displeji, pravděpodobně dostanete rovnou nový kus. Společnost totiž není v současné době schopná dodržet zákonem danou lhůtu pro opravdu, a tak vám nabídne nové zařízení. Samozřejmě vše jen za předpokladu, že se vydáte své zařízení reklamovat například do Apple Storu v Drážďanech.

Se zprávou přišel zahraniční server MacRumors. Podle jeho zdroje z maloobchodní prodejny prý Apple zaměstnancům oznámil, že až do odvolání nejsou k dispozici náhradní displeje. Pokud tedy do Apple Storu přijde zákazník s iPhonem SE, který bude mít vadný displej a bude stále v záruce (nebo k němu bude mít majitel připlacenou službu Apple Care), mají mu nabídnout rovnou nový telefon.

Důvodem nedostatku náhradních dílů je podle druhého zdroje chyba, kdy sériová čísla displejů nebyla do Apple systému přidána správně, tudíž díly nemohly být ověřeny. Všechny displeje, kterých se chyba týkala, byly zaslány zpět Applu. Nedostatkem displejů prý momentálně trpí většina Apple Storů. Některé prodejny ale i přesto nabídnou svým zákazníkům opravu, a tak s obdržením nového kusu v případě reklamace nelze stoprocentně počítat.

iPhone SE review FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější