Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Velice populární prodejna iWant Můstek, kterou můžete nalézt v Praze, momentálně oslavuje své první narozeniny. Z tohoto důvodu iWant, který je autorizovaným prodejcem prémiových Apple produktů, přichystal speciální narozeninovou akci pro každého návštěvníka prodejny. Díky této události jsme se nyní dočkali 10% slevy, která platí na všechny produkty kromě loňského MacBooku Air se 128GB úložištěm. Tento vybraný jablečný laptop je totiž už nyní k dispozici za akční cenu a pořídit si jej můžete od 28 990 Kč.

iWant Můstek - narozeninové slevy

Dávejte ale pozor. Těchto deset procent totiž rozhodně není všechno a vy si můžete cenu vašeho vysněného zařízení ještě více snížit. Toho můžete dosáhnout nákupem na splátky, kdy dostanete dalších 5 % z celkové ceny dolů. Pokud byste navíc chtěli vyměnit některé vaše starší jablečné zařízení za nové a nevíte, kde byste jej měli prodat, iWant ho od vás přímo vykoupí. V takovém případě vám stačí přijít na prodejnu iWant Můstek spolu s vaším starým zařízením, kde dojde i k určení jeho hodnoty, o kterou se následně sníží celková cena za váš nákup. Vy tak získáte slevu ve výši deseti procent (v případě nákupu na splátky se jedná o 15% slevu) a ještě se z celkové ceny odečte hodnota vašeho staršího produktu.

iWant Můstek slaví narozeniny

 

Akce je platná pouze 24. ledna 2020 a sleva se vztahuje jen na skladové zboží, které se nachází na prodejně. Je taktéž nutno podotknout, že si v daný den můžete zakoupit pouze dva kusy od jednoho produktu a tyto narozeninové slevy nelze kombinovat dohromady s ostatními.

Související články

Dnes nejčtenější

.