Zavřít reklamu

Říká se, že tapet není nikdy dost, proto vám jednou za čas přineseme sbírku hned několika, většinou tématicky laděných wallpaperů pro váš iPhone, iPad a někdy i Mac. Nedávno jsme pro vás vybrali k prvnímu jarnímu dni vybrali 15 tapet s jarní tématikou. Pokud vás ale už všechny vaše tapety omrzely, máme tu pro vás další nálož. Níže naleznete 31 tapet pro iPhone s geometrickými vzory.

Autorem wallpaperů je Jim Gresham ze serveru iDownloadblog, který původní obrázky přizpůsobil pro displeje iPhonů. Drtivá většina tapet v galerii je tak v rozlišení 1242 × 2208, některé jsou zmenšené na 1080 x 1920, což je mimochodem přesné rozlišení největšího 5,5″ iPhonu Plus. Doporučujeme vám galerii projíždět až v momentě, kdy budete připojení k Wi-Fi, jelikož některé tapety mají okolo 1MB, a tak byste mohli přijít o značnou část svých drahocenných dat.

Pokud se vám některý z wallpaperů při projíždění galerií zalíbí, stačí na fotografii jen kliknout, čímž se otevře v plné velikosti a poté podržet na obrazovce prst a zvolit Uložit obrázek (pokud jste na iPhonu), případně kliknout pravým tlačítkem myši a zvolit Uložit obrázek do… (pokud jste na PC nebo Macu). Z Macu do iPhonu si už obrázek můžete poslat například přes AirDrop.

Dnes nejčtenější

.