Zavřít reklamu

Když Apple před dvěma týdny představil iPhone 7 a iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED, udělal i menší změny v nabídce iPhonu SE. Variantu s 16GB úložištěm nahradil model se 32GB pamětí a 64GB variantu nahradil model s úložištěm o kapacitě 128GB. Změnila se i cena u dražšího modelu, která ještě povyrostla. Jiných změn jsme se ale nedočkali, a tak se trochu nabízí otázka, proč Apple neobohatil červenou barvou i zmíněný iPhone SE.

Pravděpodobně je už příliš pozdě. Přeci jen je to již rok, co Apple iPhone SE představil. Nicméně, vzhledem k jeho úspěchu můžeme tak nějak s jistotou předpokládat, že se dočkáme i druhé generace. Prozatím je ve hvězdách, jestli si zachová stejný design a jaké novinky přinese, ale jednou z nich by mohla být právě i PRODUCT(RED) varianta po vzoru nejnovějších iPhonů.

Designér @appleidesigner se tak rozhodl navrhnout, jak by takový červený iPhone SE mohl vypadat. Navrhl rovnou dvě varianty – první s klasicky bílým displejem po vzoru iPhonu 7 a pak druhou v kombinaci s černými pruhy na zádech, černým displejem a červeným rámečkem okolo Touch ID. Právě druhou zmíněnou variantu by si většina Apple fanoušků přála u iPhonu 7. Z obrázků v galerii níže se můžete rozhodnout, jakou kombinaci byste vy sami upřednostnili a hlasovat můžete na našem Facebooku.

iPhone SE RED white vs black FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější