Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Mobilní aplikace jsou dnes důležitou součástí každodenního života a mnohdy si bez nich už nedokážeme představit svůj život. Tak proč je nevyzkoušet a nepoužít i při vaření v kuchyni? Představujeme vám novinku ve světě mobilních  aplikací – mobilní aplikaci na vaření sRecepty pro iOS verzi. Její starší sestra je již dlouho a úspěšně využívána majiteli chytrých zařízení se systémem Android. Pojďme se společně podívat, co vlastně aplikace nabízí.

Hned v úvodu aplikace se vám zobrazí jednotlivé kategorie, jako nové recepty, seznam ingrediencí nebo články, které přináší informace o zajímavých pokrmech či přísadách. Aplikace je propojena s domovskou stránkou sRecepty.cz, kde se pravidelně zveřejňují nové informace o vaření, a také se často pořádají soutěže pro uživatele. Tvůrci aplikace a webu sRecepty.cz myslí i na své fanoušky na sociálních sítích, kde pravidelně zveřejňují novinky v podobě článků nebo receptů na Facebooku, Twitteru a G+. Buďte s sRecepty.CZ stále v obraze a informace ohledně novinek v gastronomii vám již neuniknou!

BB8F9D1B-535E-4D2A-84C1-2529E4865DBD

Nejužitečnější z aplikace jsou samotné kategorie. Můžete v nich vybírat podle stylu kuchyně, diety, sezóny, ale také můžete využít jeden z nabízených filtrů, jako například dle finanční náročnosti, dle potřebných ingrediencí nebo recepty pro speciální příležitosti. Výběr můžete nadále zpřesňovat, abyste našli přesně ten recept, který hledáte.

U samotných receptů nechybí ani recenze uživatelů. Pomohou vám při výběru jídla v bohaté databázi (více než 9000 receptů). Mobilní aplikace sRecepty vás dále informuje, kolik času budete na přípravu receptu potřebovat, a také o jeho náročnosti. Zásluhou aplikace získáte nejen české recepty, ale také možnost vybrat si z několika jazykových mutací.

Neváhejte a aplikaci stahujte již nyní! Pro iOS verzi je ke stažení na App Store a pokud jste i majiteli chytrého zařízení se systémem Android, vyzkoušejte verzi dostupnou na Google Play.

sRecepty FB

Související články

Dnes nejčtenější

.